EBYS MEBİS
faruk-sarac-myo-logo

Aramıza Hoş Geldin

ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ!

 

Ek Tercih Döneminde, İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencisi olma başarısını göstermiş olduğunuzdan dolayı, başta siz olmak üzere, bu başarıyı elde etmenizde ailenizi ve size destek olan tüm yakınlarınızı yürekten kutluyoruz.

 

2021 YKS Ek Yerleştirme sonuçlarına göre Meslek Yüksekokulumuzun bir programına kayıt hakkı kazanan adayların kayıtları  4 – 5 Ekim 2021 tarihleri arasında e-devlet kapısı üzerinden elektronik kayıt (e-kayıt) uygulaması ve herhangi bir sebeple e-devlet üzerinden kaydını tamamlayamayanlar için 4 – 7 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler MYO Eğitim Bilgi Sistemi (MEBİS) üzerinden uzaktan online olarak alınacaktır.

 

Kayıt işlemlerinize başlamadan önce “2021-YKS EK TERCİH KAYIT İŞLEMLERİ” başlıklı bilgilendirme metnini inceleyebilir kayıt süresince izlemeniz gereken adımları kolaylıkla takip edebilirsiniz.

 

Bilgilendirme metnini incelemek için lütfen TIKLAYINIZ.

 

Kayıt dönemi süresince üniversitemizin web sayfasında bulunan Canlı Destek Sistemi’nden online olarak ve 0850 811 18 18  numaralı Çağrı Merkezinden telefon ile eş zamanlı ( 4 - 7 Ekim 2021 tarihleri arasında) bilgi alabilirsiniz.